چهل سالگی انقلاب بیمه شد
چهل سالگی انقلاب بیمه شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ مردم شریف محمودآباد نمونه همزمان با سایر شهرهای کشور تولد چهل سالگی جمهوری اسلامی ایران را جشن گرفتند و با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن این انقلاب را بیمه کردند. اقشار مختلف مردم انقلابی و ولایتمدار شهر محمودآباد نمونه با حضوری با شکوه و گسترده نسبت به […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ مردم شریف محمودآباد نمونه همزمان با سایر شهرهای کشور تولد چهل سالگی جمهوری اسلامی ایران را جشن گرفتند و با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن این انقلاب را بیمه کردند.

اقشار مختلف مردم انقلابی و ولایتمدار شهر محمودآباد نمونه با حضوری با شکوه و گسترده نسبت به سالهای گذشته از گلزار شهدای گمنام راهپیمایی خود را آغاز کرده و در مسجد جامع این شهر راهپیمایی خود را به پایان رساندند.این مردم غیور با شعار و فریادهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند و بار دیگر حماسه ای وصف ناپذیر از بصیرت و ولایتمداری را به وجود آوردند و صحنه های دیدنی در تاریخ انقلاب اسلامی را رقم زدند.

حضور مردم با بصیرت شهر محمود آباد نمونه نسبت به سالیان گذشته پررنگ تر بوده است و برای به نمایش گذاشتن اقتدار ایران اسلامی و حمایت از رهبر انقلاب و مسلمین جهان به این میدان پا گذاشته اند و حمایت خود را از کشور خویش با در دست گرفتن پرچم ایران و سر دادن شعار اعلام کردند.