کانون آستان قدس رضوی در شهرک آقابابای استان قزوین افتتاح شد
کانون آستان قدس رضوی در شهرک آقابابای استان قزوین افتتاح شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی – اجتماعی پایگاه خبری شهر مینو؛ شب گذشته دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرک آقابابای استان قزوین با حضور آمام جمعه شهر محمودآباد نمونه و نماینده ولی فقیه منطقه حجت الاسلام والمسلمین رشوندی و مردم شریف و ولایتمدار شهرک آقابابا افتتاح شد. دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی که در شهرک آقابابای […]

به گزارش خبرنگار فرهنگی – اجتماعی پایگاه خبری شهر مینو؛ شب گذشته دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرک آقابابای استان قزوین با حضور آمام جمعه شهر محمودآباد نمونه و نماینده ولی فقیه منطقه حجت الاسلام والمسلمین رشوندی و مردم شریف و ولایتمدار شهرک آقابابا افتتاح شد.

دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی که در شهرک آقابابای استان قزوین به تازگی افتتاح شده است در قالب کانون خادم یاران و رویکرد مسجد محوری همانند آموزش های دینی، راه و رسم زندگی و سایر آموزشهای وابسته به کانون در حال خدمت گذاری به مردم شریف این شهرک می باشد.

شناسایی محرومان، مستضعفین و کم بضاعتان منطقه  از مهمترین کارهای این کانون است که شب گذشته افتتاح شد. در مرحله بعد شناسایی، عزیزان  مسئول که در این کانون حضور دارند وظیفه خدمت رسانی به این عزیزان محروم و مستضعف را عهده دار خواهند بود.

از دیگر کارهای کانون آستان قدس رضوی شهرک آقابابای استان قزوین به کمک رسانی افرادی که تاکنون به دلیل مشکلات مالی نتوانسته اند به پابوسی و زیارت امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) بروند اشاره داشت تا با این کمک رسانی این عزیزان نیز توفیق زیارت امام هشتم را پیدا کنند.

 

 

خبرنگار : حسین طاعتی