حجت الاسلام فاطمیان؛

کشتار مسلمانان باعث بیداری تمام مردم جهان خواهد شد/ آمریکایی‌ها ترامپ را فرد متعادلی نمی‌دانند

حجت الاسلام فاطمیان اظهار کرد: در منطقه میانمار منابع نفتی وجود دارد و این غاصبان می‌خواند منابع را چپاول کنند؛ ولی وجود مسلمانان را مزاحم دانسته و دست به این کشتارظالمانه می‌زنند.

حجت‌الاسلام مرتضی فاطمیان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شهر مینو در خصوص وضعیت مردم میانمار گفت: این مسئله تازگی ندارد بلکه مسلمان‌کشی از بوسنی و هرزگوین شروع شد؛ همینطور نیجریه و یمن و امروز میانمار به شکل‌های مختلف ایادی استکبار سعی بر پاکسازی قومی و نژادی داشته باشند یعنی مناطقی که مسلمانی در آن موجود هست اینگونه با خشونت و ظلم با آن ها برخورد کنند.

 

وی ادامه داد: اینان فکر می‌کنند با مسلمان کشی می‌توانند جلوی پیشروی مسلمانانی که پیرو اسلام ناب محمدی در مقابل اسلام آمریکایی و اسلام آل سعود خبیث هستند را بگیرند ولی اشتباه فکر می‌کنند و این کشتار باعث بیداری تمام مردم جهان خواهد شد.

 

فاطمیان با اشاره به وظیفه مسئولان بیان کرد: وظیفه دولت باید تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری باشد و باید با مجامع بین المللی به خصوص مجامع مسلمان و حتی غیر متعهد نشست و گفتگو داشته باشند و افشاگری‌های لازم را انجام دهند و بارها بگویند که پشت صحنه این کشتار ظالمانه مسلمانان میانمار کسی جز رژیم اشغالگر قدس نیست.

 

وی افزود: در منطقه میانمار منابع نفتی وجود دارد و این غاصبان می‌خواند منابع را چپاول کنند؛ ولی وجود مسلمانان را مزاحم دانسته و دست به این کشتارظالمانه می‌زنند.

 

فاطمیان ریشه بی‌اعتنایی رهبر مسلمانان میانمار به این کشتار را سیاسی و نیز شخصی دانست و گفت: این فرد می‌خواهد موقعیت فعلی خود را حفظ کند چرا که قبل از دریافت جایزه صلح نوبل جزو مدافعین حقوق مسلمانان بود ولی بعد از دادن این جایزه و لقب می‌بینیم که تغییر موضع داده و مخالف حمایت از مسلمانان شده است.

 

فاطمیان در خصوص سخنان توهین آمیز ترامپ گفت: بعضا ملت و مردم مخالف شخص ترامپ می‌خواهند در مورد او نظر دهند که دیدگاه دیگران اینطور خواهد بود که این افراد از روی خشم نظر می‌دهند اما در حال حاضر خود مردم آمریکا و نخبگانشان شخص ترامپ را فرد متعادلی نمی‌دانند، یعنی تصمیمات این فرد نشان دهنده این است که شخصیت ناهنجاری دارد و بیشتر به دنبال اهداف مالی خود می‌باشد.

 

امام جمعه اقبالیه اظهار کرد: رئیس جمهور در سازمان ملل مواضع انقلابی خوبی نشان دادند. باید همین واکنش را مسئولین دیگر و زیر مجموعه‌ها نیز داشته باشند؛ یعنی همه با هم انزجار خود را از این فرد ابراز کنند.

 

وی ادامه داد: این همان چیزی که مقام معظم رهبری می‌خواهند، همه مسئولین وحدت و یکپارچگی داشته باشند و برخوردها و واکنش‌ها باید هماهنگ باشد و همه باید مواضعی همراه با مواضع مقام معظم رهبری داشته باشند، این کار موجب تسریع در خواسته‌های رهبر انقلاب که همان رسیدگی به مظلومان است، خواهد شد.

۲۳۷ total views, 1 views todayپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB