رئیس شورا شهر اقبالیه:

۱۳ آبان نماد مبارزه با استکبار جهانی است

بیگدلی عنوان کرد: آمریکا به‌سبب پشتیبانی ملت از مقام معظم رهبری مدظله العالی، پیشرفت مردم ایران در حوزه‌های موشکی، نظامی، علمی، درمان و تمامی عوامل سربلندی ایران با ملت ما دشمنی دارد و به همین سبب ملت ما را تروریست می‌خواند.

علی بیگدلی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شهرمینو اظهار کرد: ۱۳ آبان یوم الله است. چند رویداد تبعید حضرت امام‌(ره) توسط رژیم طاغوت به ترکیه، کشتار دانش‌آموزان در محوطه دانشگاه تهران در سال ۵۷ که ۵۶ شهید بر جای گذاشت، تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) در سال ۵۸ و شهادت محمد حسین فهمیده در دفاع از ایران اسلامی از دلایل راهپیمایی و تجمع مردم در این روز است.
بیگدلی خطاب به مسوولین گفت: مسوولین نباید این روزها را به فراموشی بسپارند و باید برای تحقق ارزش‌ها هر سال این مراسم را پررنگ‌تر و پرشورتر اجرا کنند.

وی اذعان کرد: ۱۳ آبان نماد مبارزه با استکبار جهانی است و باید تمامی مسوولین و مردم ایران در مقابل استکبار و سلطه جهانی هوشیار باشند و مردم در تمامی صحنه‌ها پیشتاز هستند.
این مسوول تصریح کرد: استکبار جهانی به هیچ وجه دست از توطئه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی برنمی‌دارد. و نظام سلطه جهانی طی ۲۰۰ سال گذشته ثابت کرده است که استکبار با اصل اسلام و حکومت اسلامی دشمنی دارد و با اصل مترقی نظام اسلامی و ولایت مطلق فقیه دشمنی دارد.
رئیس شورا اقبالیه عنوان کرد: تمامی مردم و مسوولین و در راس آن دولت، مجلس شورای اسلامی و سایر سازمان‌هایی که در جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارند باید هوشیارانه عمل کنند و در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنند.
بیگدلی ضمن بیان اینکه امام راحل تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم نامیدند اذعان کرد: این فرمایش امام خمینی(ره) نشانگر ارزش و جایگاه بالای تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران توسط دانشجویان خط امام خیلی است چراکه آن را هم‌طراز انقلاب اسلامی دانستند.
وی در ادامه افزود: دشمنی آمریکا با ملت ایران ریشه‌دار است چراکه ایران حیاط خلوت آمریکا بود. جمهوری اسلامی نه تنها دست استکبار را از ایران کوتاه کرد بلکه انقلاب را هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای ایران اسلامی صادر کرد و دست اجانب را از مراکز اقتصادی، سیاسی و اجتماعی ایران و اطراف ایران کوتاه کرد.
این مسوول اظهار داشت: آمریکا به‌سبب پشتیبانی ملت از مقام معظم رهبری مدظله العالی، پیشرفت مردم ایران در حوزه‌های موشکی، نظامی، علمی، درمان و تمامی عوامل سربلندی ایران با ملت ما دشمنی دارد و به همین سبب ملت ما را تروریست می‌خواند.
رئیس شورا اقبالیه ضمن بیان اینکه به فرمایش مقام معظم رهبری نماد همکاری ایران و روسیه در سوریه است گفت: ۷۰ درصد خاک سوریه که در اشغال نیروهای دست پروده آمریکا بود با درایت مقام معظم رهبری نه تنها از خاک سوریه خارج شدند بلکه در حال نابودی هستند و طبق فرمایش مقام معظم رهبری مدظله العالی ایران و روسیه می‌توانند در مقابل امریکا ایستادگی کنند و او را شکست دهند.
وی در ادامه افزود: دلار پول رایج تمام کشورها است و اگر کشورهای بزرگی چون ایران و روسیه در حذف پول رایج مبادلات تجاری و اقتصادی در بازار جهانی پیش‌قدم شوند می‌توانند از نظر اقتصادی نیز در مقابل آمریکا ایستادگی کنند.
این مسوول ضمن بیان اینکه جوانان امروز انقلابی‌تر و پرشورتر از جوانان صدر انقلاب هستند بیان کرد: طبق فرمایشات مقام رهبر آینده‌ کشور و آینده انقلاب وابسته به دانش‌آموزان ونوجوان است و آنان باید امیدها و آرزوها را برآورده کنند.
بیگدلی در انتها جوانان و نوجوان اقبالیه را به پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری دعوت کرد و افزود: همه مدیران و مسوولین باید گوش به فرمان رهبری باشند چراکه عمل به فرمایشات ولی فقیه باعث پیروزی و موفقیت صد در صدی است.

۴۲۱ total views, 4 views today

کلید واژه ها



پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB