وقوع فتنه ۸۸ به دلیل قدرت طلبی برخی گروه ها/ توده مردم به نظام وفا دارند
وقوع فتنه ۸۸ به دلیل قدرت طلبی برخی گروه ها/ توده مردم به نظام وفا دارند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، دکتر سنایی مسئول معاونت سیاسی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم گرامیداشت نه دی شهر اقبالیه گفت: امروز گمشده جهان اسلام وحدت است که استکبار جهانی به دنبال از بین بردن وحدت است که در این راستا جنگ نیابتی در کشورهای اسلامی راه اندازی کرده است و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، دکتر سنایی مسئول معاونت سیاسی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم گرامیداشت نه دی شهر اقبالیه گفت: امروز گمشده جهان اسلام وحدت است که استکبار جهانی به دنبال از بین بردن وحدت است که در این راستا جنگ نیابتی در کشورهای اسلامی راه اندازی کرده است و مسلمانان از این قضیه غافل اند

وی خاطر نشان کرد: کشور امریکا از جنگ مستقیم با این کشورها متحمل هزینه های زیادی شده است که رو به جنگ نیابتی آورده است و بهترین ابزارش راه اندازی گروهک تروریستی داعش به کمک کشورهای عربستان، قطر و ترکیه می باشد که پایه این جنگ اختلاف انداختن شیعه و سنی است

این کارشناس سیاسی با اشاره به ابعاد مختلف نه دی یادآور شد: فتنه سال ۸۸ به دلیل قدرت طلبی برخی گروه ها اتفاق افتاد که قبل از برگزاری انتخابات پروژه تقلب را کلید زدند یعنی القای تقلب، که در این زمینه اردوکشی خیابانی، تظاهرات و شورش های زیادی کردند.

IMG_3875

سنایی افزود: در فتنه سال ۸۸ نه عنصر از از سفارت انگلیس دستگیر شد، در این شورش ضد انقلاب ها، منافقین، سلطنت طلب و برخی افراد نظام نیز حضور داشتند.

مسئول معاونت سیاسی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شورشیان و فتنه گران اقدامات بی شرمانه ای انجام دادند، یادآور شد: پاره کردن عکس امام خمینی(ره)، شعار علیه اصل ولایت فقیه، توهین به مقدسات مردم و… از اقدامات آنها بوده است.

وی اظهار داشت: درس هایی میتوان از این فتنه گرفت این است که اولا به نسب(سید بودن و…) می توان اعتماد کرد، دوم اینکه در این فتنه برخی از خواص سقوط کردند پس نمی شود اعتماد کرد و درس سوم این است که توده مردم به نظام وفادارترند و در این حادثه مردم خود جوش و با بصیرت بودند و نشان دادند که پشتیبان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

IMG_3812

سنایی به مذاکرات برنامه هسته ای کشورمان اشاره کرد و اذعان داشت: جدی گرفتن مذاکرات از سوی ما به دلیل پشتیبانی از ۲۰ درصد اورانیوم است، سرانجام دیپلماسی ما ضعیف است که دشمن گستاخ می شود ما دیپلماسی را باید از امام (ره) درس بگیریم که خیلی قدرتمند ظاهر شده بودند.

این کارشناس سیاسی تأکید کرد: دشمن به دنبال نفوذ رد مسئولین و شبکه فرهنگی در جامعه است و نقشه اش این است که افکار مسئولین را به سمت اهداف خودشان سوق دهد.

مسئول معاونت سیاسی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: مسئولی تحت نفوذ قرار می گیرد که که خود بین و کم بین است و کشور امریکا را در نظر خودش بزرگ جلوه می دهد.

IMG_3880

وی در خاتمه یادآور شد: استکبار جهانی و به ویژه امریکا به دنبال این هستند که باورهای دینی و روحیه انقلابی را عوض کنند که راه مقابله با آنان تقویت این موارد است.

انتهای پیام/۱۰۰۰*