مسئولین در دوران پسا تحریم به اقتصاد مقاومتی توجه کنند
مسئولین در دوران پسا تحریم به اقتصاد مقاومتی توجه کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام والمسلمین فرهاد سماواتی امام جمعه محمودآباد نمونه در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه در محمودآباد نمونه با اشاره به سالروز ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: این عالم بزرگ از یاران خاص حضرت امام هادی(ع) و امام عسکری(ع) بوده اند و امام عسکری(ع) شیعیان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام والمسلمین فرهاد سماواتی امام جمعه محمودآباد نمونه در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه در محمودآباد نمونه با اشاره به سالروز ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: این عالم بزرگ از یاران خاص حضرت امام هادی(ع) و امام عسکری(ع) بوده اند و امام عسکری(ع) شیعیان خود را به ایشان رجوع میداده اند.

سماواتی گفت: در عصر ماهم امام خامنه ای(مدظله العالی) با توجه به صرف وقت زیاد در دیدارها و نشست ها و جلسات عالی کشور مردم را در امور دینی و اجتماعی به مراجع عظام تقلید و علماء ارجاع می دهند و بارها هم اعلام کرده اند که از مراجع و علماء رضایت قلبی دارند.

امام جمعه محمودآباد نمونه گفت: ۲۶ دی ماه هم سالروز فرار شاه ملعون است و باید حقایق برای مردم آشکار شود. ممکن است یک حکومت با کفر باقی بماند اما هرگز حکومتی با ظلم باقی نمی ماند.

سماواتی افزود: در مورد معرفی شاه باید واقعیت ها را بیان کنیم و این را هم بگوئیم که او مسلمان بوده است و نماز هم می خواند ولی اشکالاتی هم داشته است.

وی افزود: امام(ره) با کسی مقابله کرد که مثل عمروعاص بود و ظاهر فریب بود. شاه خود را کمربسته امام رضا(ع) می دانست و نماز هم می خواند ولی امام به مردم فهماند اینها همه اش ظاهرسازی و فریب کاری است.

امام جمعه محمودآباد نمونه به قضیه دستگیری تفنگداران آمریکایی اشاره کرد و گفت: وقتی تفنگداران آمریکایی را دستگیر کردند آنها در حال گریه بودند با ذلت دستگیر شدند و این حرکت ما این پیام را داشت که ما در همه حال آماده مقابله هستیم.

سماواتی گفت: آمریکاییها و غربیها اعلام کرده اند که قرار است در روزهای آتی تحریمهای ظالمانه علیه ایران باطل شود ولی مسئولان ما باید توجه داشته باشند که در دوران پسا تحریم مراقب اقتصاد کشور باشیم و نکند با فروش نفت اقتصاد مقاومتی و تولید زیر سوال برود.

سماواتی در پایان اعلام کرد: طبق قول دولت اگر ۲۵ خانوار روستایی باهم تعاونی تشکیل دهند به میزان سرمایه ای که میاورند دولت نیز به همان میزان تسهیلات به ایشان می دهد تا در راستای تولید و اقتصاد مقاومتی بکار گیرند.

انتهای پیام/۱۰۰۰*