مجلس خبرگان رهبری جای تسویه حساب حزبی و شخصی نیست
مجلس خبرگان رهبری جای تسویه حساب حزبی و شخصی نیست

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام سماواتی امام جمعه محمودآباد نمونه در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی این شهر گفت:افراد برای گناه کردن در سه مرحله قرار دارند یک سری از افراد در آغاز گناه کردن هستند وخداوند نمی گذارد که انها گناه کنند، حتی فکر گناه کردن هم عقوبت […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام سماواتی امام جمعه محمودآباد نمونه در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی این شهر گفت:افراد برای گناه کردن در سه مرحله قرار دارند یک سری از افراد در آغاز گناه کردن هستند وخداوند نمی گذارد که انها گناه کنند، حتی فکر گناه کردن هم عقوبت و عذاب خود را دارد شما زمانی که می خواهید و قصد گناه کردن دارید ولی از گناه کردن منصرف می شوید به همان اندازه قصد گناه کردن عقوبت می شوید.

سماواتی افزود: یک سری دیگر از افراد دائم درحال گناه کردن هستند و خداوند به آنها مهلت می دهد تا انجا که می توانند گناه کنند و خداوند از مال و ثروت و شهرت انقدر به آنها می دهد تا در آخرت هیچ بهانه ای نداشته باشند. تمام مردم چه گناه کار و چه دیگر افراد همیشه در دید خداوند هستند و خداوند همه را نظاره می کند و ما انسانهای نادان هستیم که به حکمت خداوند اعتراض می کنیم.

امام جمعه محمودآباد نمونه تصریح کرد: تقوای سیاسی یکی از انواع تقوا است که در این روزها توجه به آن خیلی مهم هست. ما در آستانه دو انتخابات بزرگ هستیم یکی انتخابات مجلس شورای اسلامی و دیگری انتخابات مجلس خبرگان رهبری، رعایت حق الناس باید از طرف همه احاد ملت و کاندیداها و همچنین از طرف مسئولین مورد توجه باشد.

وی گفت: شاخص های نمایندگان وکاندیداها در فرمایشات مقام معظم رهبری بسیار است و فرمایشات ایشان همیشه چراغ راه است، کسانی که قبلا نماینده بودند کارها و اعمالشان در کنار شعارها و عمل به شعارها در دسترس مردم است و مردم می توانند با رجوع به انها درباره کاندیداها تحقیق کنند و اما یک سری از افراد که تعدادشان بسیار است اما گمنام هستند و جدیدا کاندیدا شده اند باید از مسیرهای قانونی تبلیغات خود را معرفی کنند و نماینده ها باید به فکر مردم باشند ونباید مجلس، مجلسی باشد گه بیانیه سنای امریکا به جای بیانات حضرت آقا خوانده شود.

سماواتی افزود: عده ای می خواهند مجلس خبرگان رهبری را سیاسی و جناحی کنند و من به انها خطاب می کنم هر گروه و حزب و جناحی که بخواهد جنجال بکند و مجلس خبرگان را سیاسی کند خطا کرده است.

امام جمعه محمودآباد نمونه گفت: مجلس خبرگان مجلس مهمی است جای حساسی است و جای حسابرسی شخصی و جناحی نیست و آنجا جای جمع شدن خبره ترین افراد که از طرف مردم انتخاب می شوند و برای تصمیم گری درباره مهمترین و حساسترین وبالاترین مقام این کشور جمع شده اند و آن ولایت فقیه است و هرکس بخواهد آن جا را به محل یارگیری و جناح گیری تبدیل کند خطا کرده است و این خط قرمز ما است و ما ان را نمی پسندیم و حزب الله ان را نمی پسندد و زمانی که حضرت اقا مسائل نفوذ را بیان می کند مقصودش تمام اقشار ملت است و جناح خاصی را بیان نمی کند و جناحین باید بال های برای تسعه و پیشرفت ملت و کشور باشند.

وی گفت: راهپیمایی۲۲ بهمن روز جشن انقلاب است و با توجه به مسائل منطقه ای و داخلی و توافق نامه باید امسال در ۲۲ بهمن شعار استکبار ستیزی برجسته باشد و تا همگان بدانند که استکبار ستیزی در نظام مقدس جمهوری اسلامی تعطیل بردار نیست.

انتهای پیام/۱۰۰۰*