امام جمعه و استاندار قزوین طی بیانیه ای از حضور مردم در انتخابات قدردانی کردند
امام جمعه و استاندار قزوین طی بیانیه ای از حضور مردم در انتخابات قدردانی کردند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، آیت الله عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در پیامی از حضور حماسی مردم ولایتمدار استان قزوین در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تشکر کرد. متن پیام به این شرح است:  بسم‌الله الرحمن الرحیم بسم‌الله الرحمن الرحیم خدای متعال را برای […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، آیت الله عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در پیامی از حضور حماسی مردم ولایتمدار استان قزوین در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.

متن پیام به این شرح است:

 بسم‌الله الرحمن الرحیم

بسم‌الله الرحمن الرحیم
خدای متعال را برای حضور حماسی مردم ولایتمدار استان قزوین، همراه با مردم مؤمن و انقلابی سراسر کشور در انتخابات ۷ اسفند، حمد و سپاس می گویم.

حماسه‌ی سیاسی – اجتماعی این حضور برای انتخاب نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را به رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی، ملت مسلمان و انقلابی و نمایندگان خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تبریک می‌گویم.

پرواضح است پیروز حقیقی انتخابات، مردم و همه فعالان، از طیف‌ها و سلایق مختلف سیاسی هستند که با اخلاص برای رضای خدا و انجام‌ وظیفه دینی در خلق این حماسه سهیم بودند.

به نمایندگان محترمی که در این دوره به مجلس شورای اسلامی راه نیافته‌اند، خدا قوت گفته و توفیق آن‌ها را از خدای متعال خواستارم.
همچنین از پیشگاه خدای متعال برای آیت‌الله باریک‌بین نماینده کنونی مردم در مجلس خبرگان رهبری که به دلیل کسالت در این دوره از انتخابات نامزد نشدند، طلب سلامت و عافیت می‌کنم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

عبدالکریم عابدینی

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه قزوین

همچنین دکتر فریدون همتی استاندار قزوین با صدور پیامی از خلق حماسه مردم در انتخابات ۷ اسفند ماه تقدیر و تشکر کرد.

متن کامل پیام استاندار به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور ملت فهیم، قدرشناس و حماسه ساز استان قزوین

درود بی پایان خداوند و اولیاء الهی بر ملت شریف، ایثارگر و خداجوی استان قزوین از همه مناطق و نواحی، زن و مرد، پیر و جوان، شهری و روستایی، اصناف و اقشار مختلف سیاسی و اجتماعی که در صفوفی به هم فشرده، با شور و نشاط و نظم و متانت وصف ناپذیر، همگرایی و همت والای خویش را به نمایش گذاشت و بار دیگر افتخار و حماسه ای عظیم آفرید و برگ زرین دیگری را در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی و خطه شهید پرور و لاله خیز مینودر ثبت کرد.

ملت بزرگ ایران اسلامی با سرمشق قراردادن بیانات رهبر معظم انقلاب پس از صبر و مقاومت در برابر فشارها و تحریم های ظالمانه قدرت های بزرگ با سربلندی از این آزمون بیرون آمد و در ادامه جلوه باشکوهی از همدلی و همزبانی خود را در انتخابات ۷ اسفند به نمایش گذاشت و با حضور حداکثری در پای صندوق های رای این پیام را به دولتمردان تدبیر و امید رساند که ضمن اعتماد و اعتقاد به سیاست ها، برنامه ها و جهت گیری های دولت در ابعاد داخلی و خارجی با تمام توان و ظرفیت در سرعت بخشیدن هرچه بیشتر به روند توسعه و پیشرفت کشور، حامی و پشتیبان کارگزاران صادق، امین و خدوم خود هستند.

اینجانب با تبریک این پیروزی بزرگ به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ایران اسلامی، بر خود فرض می دانم از حضور حماسی، ارزشمند و انقلابی مردم شهیدپرور و ولایتمدار استان قزوین در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی قدردانی کرده و از مجریان، ناظران و بازرسین انتخابات که با تلاش فراوان، بار این مسئولیت قانونی را بر دوش کشیدند و با جدیت، صداقت و امانت، آرای مردم را صیانت نمودند، و از متصدیان نظم و امنیت که آسایش و آرامش را تامین کردند، و از رسانه های جمعی به ویژه صداوسیما، ائمه جمعه و جماعات، جریان ها و احزاب و تشکل های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی استان و تمامی کسانی که به هر چه بهتر برگزار شدن این انتخابات کمک کردند، صمیمانه و خاضعانه سپاسگزاری می نمایم.

همچنین لازم می دانم از همه نامزدهای محترم و هوادارانشان که در فضایی صمیمی، پرنشاط و مبتنی بر معیارها و موازین قانونی و اسلامی به ارائه دیدگاه ها و برنامه های خود پرداختند و در ایجاد این حماسه سیاسی نقش انکارناپذیری ایفا کردند صمیمانه سپاسگزاری و قدردانی کنم.

انتظار می رود منتخبان ملت، قدر اعتماد مردم را بدانند و همت والای این عزیزان را ارج نهند، به عهد خود با آنان وفادار بمانند و با خدمت خالصانه به مردم، حفظ ارزش ها و پاسداری از خون شهیدان،  همکاری در فضایی صمیمی و برادرانه، خدمات صادقانه و بی منت را سرلوحه برنامه ها و دغدغه های خود قرار دهند.

انتهای پیام/۱۰۰۰*