دشمن بدنبال تفرقه بین مردم و مسئولین است/ مردم پای انقلاب ایستاده اند
دشمن بدنبال تفرقه بین مردم و مسئولین است/ مردم پای انقلاب ایستاده اند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، فریدون همتی استاندار قزوین در حاشیه بازدید تعدادی از مدارس علمیه قزوین گفت: باید  این ملت همیشه بصیر را تحسین کرد چرا که در تمام عرصه های این انقلاب اسلامی وبا همه توطئه ها وتهدیدها وتحریم ها باز هم دست از این نظام بر آمده از خون شهدا بر […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، فریدون همتی استاندار قزوین در حاشیه بازدید تعدادی از مدارس علمیه قزوین گفت: باید  این ملت همیشه بصیر را تحسین کرد چرا که در تمام عرصه های این انقلاب اسلامی وبا همه توطئه ها وتهدیدها وتحریم ها باز هم دست از این نظام بر آمده از خون شهدا بر نداشته وحضوری با نشاط وفعال دارند.

دکتر همتی خاطرنشان کرد: ملت ایران بارها نشان دادند که در دفاع از حریم این خاک مقدس اجازه کوچکترین حرکتی به دشمنان نخواهد داد وبا اقتدار ایستادند و بعد از این هم خواهند ایستاد.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس شما مشاهده کردید که با همه اینکه کشورهای مختلف به رژیم صدام کمکهای تسلیحاتی ونظامی ومالی می کردند ولی این ملت ایران ورزمندگان ما با توکل به خدا وایمان قوی که داشتند توانستند دشمن را شکست بدهند.

دکتر همتی به اختلاف انگیزی دشمنان در نهادها ی مختلف اشاره کرد و گفت: دشمنان همیشه در تلاش هستند که اختلاف را بین مردم ونهادها وقوای نظام انجام دهند که شما طلاب واساتید و روحانیون باید در مساجد ومنابر خود وحدت وهمدلی را برای مردم به خصوص نسل نوجوان وجوان تبیین وترویج نمایید.

استاندار قزوین تصریح کرد: یکی از کارهای اصلی که دشمنان در حال انجام دادن است این است که بتوانند در بین مردم ومسئولین به خصوص در بین نیروهای انقلاب اختلاف ایجاد کند که باید این راه نفوذ دشمن را مانع شویم.