شهید مطهری متوجه به مسأله یابی و متعهد به حل مسائل فکری جامعه بود
شهید مطهری متوجه به مسأله یابی و متعهد به حل مسائل فکری جامعه بود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام والمسلمین اصغر عرفانی به ابعاد شخصیتی شهیدمرتضی مطهری اشاره وگفت: شهید مرتضی مطهری توجه جدی به مسئله یابی در جامعه اسلامی و تعهد جدی نسبت به حل آن مسئله داشت. حجت الاسلام عرفانی به فعالیتهای علمی این شخصیت برجسته حوزوی و دانشگاهی پرداخت و بیان داشت: استاد مطهری […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام والمسلمین اصغر عرفانی به ابعاد شخصیتی شهیدمرتضی مطهری اشاره وگفت: شهید مرتضی مطهری توجه جدی به مسئله یابی در جامعه اسلامی و تعهد جدی نسبت به حل آن مسئله داشت.

حجت الاسلام عرفانی به فعالیتهای علمی این شخصیت برجسته حوزوی و دانشگاهی پرداخت و بیان داشت: استاد مطهری علاوه بر جامعیت تشخیص که داشت و آن هم به تاثیرپذیری شایسته وی از حضرت امام(ره) برمی گردد، تا آنجا که امام راحل در مورد ایشان می فرمایند که این شهید بزرگوار پاره تن من بود.

استاد حوزه علمیه قزوین خاطرنشان کرد: شهید مطهری هیچگاه از فعالیتهای علمی خود غافل نبوده واز موضوع انحطاط وشبهه افکنی های آن روز به سادگی نگذشتند و حتی شروع به تالیف کتابهایی در راستای دفع شبهات و واکسینه کردن مبانی اعتقادی در جوانان و جامعه کردند.

حجت الاسلام والمسلمین عرفانی به درک صحیح و بصیرت بالای این شهید پرداخت و اظهارداشت: شهید مطهری از استاد و رهبر عصر خویش تاثیر پذیری ودرک صحیح همراه با بصیرت بالایی داشت.

انتهای پیام/۱۰۰۰*