امام(ره)، احیاگر فرهنگ استکبارستیزی بود/ بعضی در داخل کشور سازش با استکبار را توجیه می‌کنند
امام(ره)، احیاگر فرهنگ استکبارستیزی بود/ بعضی در داخل کشور سازش با استکبار را توجیه می‌کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام علی معبودی مسؤل نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: ماندگاری و عزت ما در گرو پیروی از اندیشه‌های امام خمینی(ره) است ونباید هیچوقت اندیشه‌های امام راحل را فراموش کنیم. معبودی اظهار داشت: یکی از اقدامات ماندگار امام(ره)، احیاء ارزش‌ها و احکام مبانی اسلام و انقلاب بود. امام […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام علی معبودی مسؤل نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: ماندگاری و عزت ما در گرو پیروی از اندیشه‌های امام خمینی(ره) است ونباید هیچوقت اندیشه‌های امام راحل را فراموش کنیم.

معبودی اظهار داشت: یکی از اقدامات ماندگار امام(ره)، احیاء ارزش‌ها و احکام مبانی اسلام و انقلاب بود. امام ارزش‌های اسلامی را در قلب‌ها زنده کرد و مفاهیم ارزشی و احکام الهی به لطف وجود ایشان زنده شد.

وی گفت: یکی از این مفاهیم بحث استکبارستیزی بود و امام این فرهنگ رادوباره در بین مردم زنده کرد ولی متأسفانه بعضی‌ها امروز در کشور هستند که از این اندیشه حمایت نمی‌کنند، بلکه به تعبیری‌، سازش خود با استکبار را طوری توجیه می‌کنند که اگر امام(ره) امروز زنده بودند، در این مقطع به دنبال سازش با استکبار می‌رفت.

مسؤل نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین بیان داشت : مقابله با استکبار یک مفهوم قرآنی است و خدا پیامبران و امامان را مأمورکرده که با مستکبران مقابله کنند و هیچگاه با استکبار مصالحه نکنند.

وی تصریح کرد: قبل از انقلاب، ما تسلط آمریکا را پذیرفته بودیم ولی امام(ره) آمد و فرهنگ استکبارستیزی رادر ما زنده کرد و تا به امروز نیز به لطف خدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری در مقابل استکبار ایستاده‌ایم .

معبودیگفت: اولین شاخصه استکبارستیزی این است که از حق پیرویکنیم و در مقابلباطل استقامت کنیم. درقرآن ۴۸ مرتبه کلمه استکبار تکرار شده که ۴ بار درمورد شیطان و بقیه موارد درخصوص انسانهای مستکبر است.

وی گفت: شاخصه دوم حیله‌گری و نفاق است. مستکبری همیشه به دنبال تفرقه بین مردم هستند و تا جایی که نیاز و منافع‌شان باشد درکنار شما هستند و زمانی که منافعشان تامین نشود همه چیز را نابود می‌کنند.

مسؤل نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد: شاخصه سوم ایجاد شک و شبه‌افکنی در ذهن و افکار و عقائد مردم است.  مستکبرین با شبه افکنی و تردید به دنبال سست کردن پایه‌های اعتقادی مردم هستند و به این امر معتقدند که اگر ذهن مردم را دچار تردید کنیم به‌راحتی می‌توان برآنها مسلط شد.

وی گفت: اگر ما فرهنگ استکبار را بپذیریم نتیجه آن فلاکت و بدبختی است وشکست ما در همه امور قطعی‌است .

انتهای پیام/۱۰۰۱*