عدم حمایت سازمان های جهانی از شیعیان منطقه تاسف بار است
عدم حمایت سازمان های جهانی از شیعیان منطقه تاسف بار است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام فرهاد سماواتی امام جمعه شهر محمودآباد نمونه در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر با اشاره به آیات ۴ تا ۶سوره مبارکه اسراء گفت: تولی و تبری برابر با فریضه امربه معروف و نهی از منکر است. سماواتی افزود: به خاطر موضوع تولی و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام فرهاد سماواتی امام جمعه شهر محمودآباد نمونه در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر با اشاره به آیات ۴ تا ۶سوره مبارکه اسراء گفت: تولی و تبری برابر با فریضه امربه معروف و نهی از منکر است.

سماواتی افزود: به خاطر موضوع تولی و تبری بود که پیامبر(ص) خطاب به حضرت سلمان فرمود که سلمان از خانواده ماست.

امام جمعه محمودآباد نمونه اظهار کرد: خصوصیت اصلی سلمان این بود که هرکاری را که پیامبر خدا(ص) می پسندید انجام می داد و از هرکاری که حضرت آن را نکوهیده می دانست پرهیز می کرد.

وی گفت: یکی دیگر از موضوعات مربوط به آخرالزمان بحث رجعت است. روایت هم داریم که در آخرالزمان، علاوه بر ائمه اطهار(ع) صحابه خاص و شاخص ایشان هم رجعت می کنند.

امام جمعه محمودآباد نمونه به سالروز شهادت شهیددکتر مصطفی چمران و روز بزرگداشت اساتید و ایام میلاد امام حسن مجتبی(ع) هم اشاره کرد.

سماواتی گفت: اوضاع وخیم منطقه ای و عدم حمایت سازمان های جهانی از مظلومان و شیعیان منطقه واقعا تاسف بار است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری هم در دیدار با مسولان نظام به این بحث اشاره کردند. در خصوص برجام هم جمله رهبری فصل الخطاب است که ایشان اشاره کردند: اگر آمریکاییها برجام را پاره کنند ما هم آن را آتش می زنیم.

انتهای پیام/۱۰۰۰*