ستاد هماهنگی روز قدس در بخش‌های شهرستان قزوین تشکیل شد
ستاد هماهنگی روز قدس در بخش‌های شهرستان قزوین تشکیل شد

محرمعلی والدی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرها و بخش‌های تابعه شهرستان قزوین در گفتگو با خبرنگار شهر مینو از تشکیل ستاد هماهنگی برگزاری مراسم روز قدس در بخش‌های مختلف قزوین خبر داد. والدی گفت: ستاد برگزاری مراسم روز قدس در شهرهای اقبالیه، محمودآباد نمونه، الموت شرقی و غربی، کوهین و طارم سفلی تشکیل شده است و […]

محرمعلی والدی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرها و بخش‌های تابعه شهرستان قزوین در گفتگو با خبرنگار شهر مینو از تشکیل ستاد هماهنگی برگزاری مراسم روز قدس در بخش‌های مختلف قزوین خبر داد.

والدی گفت: ستاد برگزاری مراسم روز قدس در شهرهای اقبالیه، محمودآباد نمونه، الموت شرقی و غربی، کوهین و طارم سفلی تشکیل شده است و برنامه ریزی‌های لازم جهت برگزاری مراسمات روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان انجام گرفته است.

وی افزود: جلسه مذکور در شهرهای اقبالیه، الموت و محمودآباد نمونه با مدیریت ائمه جمعه و شهرهای طارم سفلی و کوهین به دبیری نمایندگان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در شهرهای مذکور تشکیل شده است.

IMG_20150706_111706

والدی گفت: مردم روزه دار ، بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی ضمن شرکت در مراسم دشمن شکن روزجهانی قدس پیمانی دوباره با آرمانهای امام(ره) و شهدای انقلاب اسلامی می‌بندند و با سردادن شعارهای استکبارستیز “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” آزادی قدس شریف را از چنگال دژخیمان جهانی طلب می کنند.

پایان خبر/۱۰۰۰*