مدیرحوزه علمیه قزوین انتصاب آیت‌الله اعرافی را تبریک گفت
مدیرحوزه علمیه قزوین انتصاب آیت‌الله اعرافی را تبریک گفت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی  مدیر حوزه علمیه استان قزوین در پیامی انتصاب آیت الله علیرضا اعرافی از سوی شورای عالی حوزه علمیه قم به عنوان مدیر جدید حوزه‌های علمیه کشور را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: بسمه تعالی حضرت آیت الله اعرافی دام عزه العالی مدیریت  […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی  مدیر حوزه علمیه استان قزوین در پیامی انتصاب آیت الله علیرضا اعرافی از سوی شورای عالی حوزه علمیه قم به عنوان مدیر جدید حوزه‌های علمیه کشور را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

حضرت آیت الله اعرافی دام عزه العالی

مدیریت  مکرم حوزه های علمیه کشور

 انتصاب شایسته حضرتعالی  به عنوان مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور را از سوی خود و مرکز مدیریت، مسؤولان، مدیران، اساتید و طلاب استان، به حضور جناب عالی و اعضای معزز شورای عالی حوزه های علمیه‌ی کشور (دامت برکاتهم) تبریک عرض نموده، از بارگاه بلند باری برای آن جناب دوام سلامت و مزید توفیق مسالت دارم.

امید است در سایه تأییدات الهی، و در ظله عنایات حضرت ولیعصر(عج) و در پرتو منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای«مدظله‌العالی» در این عرصه خطیر و خدمت به جامعه حوزوی که به عنوان یکی از ارکان مهم و کلیدی در نظام اسلامی و از نهادهای تاثیرگذار در عرصه بین‌المللی بوده موفق و سربلند باشید.

همچنین بر خود وظیفه می‌دانم مراتب سپاس و قدردانی خود را از زحمات و تلاش‌های ارزشمند حضرت آیت‌الله حسینی بوشهری«دام عزه» در دوران مدیریت حوزه‌های علمیه را اعلام نمائیم.

مدیر حوزه علمیه استان قزوین

علی عباسی

انتهای پیام/۱۰۰۰*