موضوع فیش‌های نجومی برخی مدیران به مطالبه مردمی تبدیل شده است
موضوع فیش‌های نجومی برخی مدیران به مطالبه مردمی تبدیل شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام فرهاد سماواتی امام جمعه محمودآباد نمونه در خطبه‌های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه این شهر به موضوع فیش‌های حقوقی و دریافت‌های نجومی برخی مدیران کشوری اشاره کرد و خواستار رسیدگی به این موضوع شد. امام جمعه شهر محمودآباد نمونه گفت: موضوع فیش‌های نجومی برخی مدیران […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام فرهاد سماواتی امام جمعه محمودآباد نمونه در خطبه‌های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه این شهر به موضوع فیش‌های حقوقی و دریافت‌های نجومی برخی مدیران کشوری اشاره کرد و خواستار رسیدگی به این موضوع شد.

امام جمعه شهر محمودآباد نمونه گفت: موضوع فیش‌های نجومی برخی مدیران به مطالبه مردمی تبدیل شده است و لازم است دست‌اندرکاران امر موضوع را پیگیری کنند تا رضایت مردم حاصل شود.

سماواتی در ادامه به موضوع یکسالگی برجام هم اشاره کرد و خواستار مشخص شدن تکلیف مردم از سوی دولتمردان شد.

وی گفت: دشمنان ما بدعهد و بدپیمان هستند و لازم است با درایت بیشتر با آنها برخورد داشته باشیم.

سماواتی به روز تامین اجتماعی و بهزیستی هم اشاره کرد و گفت: امروز به‌عنوان روز تامین اجتماعی و بهزیستی نام‌گذاری شده است و لازم است از این جایگاه از همه دست‌اندرکاران و زحمت‌کشان عرصه خدمت‌گذاری به محرومان تقدیر و تشکر نمایم.

در فاصله بین اقامه نماز ظهر تا عصر نیز یکی از معاونین سازمان بهزیستی شهرستان قزوین به تشریح برنامه‌های شاخص و موثر سازمان مطبوعش پرداخت.

انتهای پیام/۱۰۰۰*