مشکلات به انقلاب نسبت داده نشود/مشکلات در زمینه های مختلف کشور ناشی از ضعف مدیریت بعضی از مسئولین میباشد
مشکلات به انقلاب نسبت داده نشود/مشکلات در زمینه های مختلف کشور ناشی از ضعف مدیریت بعضی از مسئولین میباشد

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو حجت الاسلام رشوندی امام جمعه شهر محمودآباد نمونه با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام دهه فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی هدیه الهی به مردم ایران است که به دست با برکت امام راحل که از فرزندان حضرت فاطمه (س) بودند صورت گرفت، قطعا حضرت فاطمه (س) از […]

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو حجت الاسلام رشوندی امام جمعه شهر محمودآباد نمونه با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام دهه فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی هدیه الهی به مردم ایران است که به دست با برکت امام راحل که از فرزندان حضرت فاطمه (س) بودند صورت گرفت، قطعا حضرت فاطمه (س) از شکل گیری این انقلاب خوشحال اند چرا که این انقلاب در مسیر ولایت شکل گرفت.

وی خاطر نشان کرد: در این دهه الهی ضمن این که برکات زیادی وجود دارد خطری نیز هست خطری که در دورانهای گذشته هم بوده و آن کفران نعمتهای الهی است و گران نعمتی که بطور مثال در قوم بنی اسراییل بوجود آمد و در پی آن حضرت موسی (ع) از آنها گرفته شد.

رشوندی افزود: مردم ایران اسلامی بسیار قدر دان این انقلاب و خونهایی که در مسیر پیروزی و شکل گیری آن ریخته شد باشند. البته به مشکلاتی که در زمینه های مختلف در کشور وجود دارد هم که ناشی از ضعف مدیریت بعضی از مسئولین هست هم باید برخورد شود اما باید دقت شود این مشکلات به انقلاب نسبت داده نشود.