مهدی صادق پور فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد ع قزوین با صدور پیامی از حضور پرشور، تماشایی، انقلابی و حماسی مردم ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ مهدی صادق پور فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد ع قزوین با صدور پیامی از حضور پرشور، تماشایی، انقلابی و حماسی مردم ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام بدین شرح است:

خدارا شکر بار دیگر در یوم ا… ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۶ حماسه ای شکل گرفت و برگ زرین دیگری بر افتخارات این مردم ولایت مدار و انقلابی افزوده شد.

مردم ولایت مدار شهرستان قزوین از جمله اقبالیه، محمودآباد، کوهین، طارم، الموت غربی و شرقی، اقبال شرقی و سایر روستاهای حوزه استحفاظی همراه با خیل عظیم میلیونی مردم در سراسر کشور آمدند تا اعلام کنند فرمان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مطاع است و با تمام وجود به آرمان های حضرت امام راحل وفادار و گوش به فرمان رهبر با درایت خود هستند.

در طول این سی و نه سال با ایستادگی ملت ایران، استکبار جهانی راه به جایی نبرده و این انقلاب با قدرت تر و توفنده تر از گذشته به مسیر خود ادامه می دهد و علاوه بر آن نقشه های فتنه گران داخلی و خارجی و رسانه های بیگانه ضد انقلاب اسلامی ایران را خنثی کردند.

همه آمدند ، از پیر و جوان، مرد و زن، کودک و بزرگ و… تا به مسولین کشور بگویند ما هنوز بر عهدی که با ولایت بستیم وفادار هستیم لذا شما با شجاعت، اقتدار انقلاب را در دنیا فریاد بزنید و از یاوه گوییها و تحریمها و تشرهای عروسکهای پوشالین استکبار و آمریکا و غرب نترسید.

این حضور پیام دیگری برای ریس جمهور آمریکا داشت و آن اینکه “از شما متشکریم که چهره واقعی آمریکا را برای دنیا به نمایش گذاشتید.

از این رو باید همگی شاکر این حضور با عظمت بوده و با تمام توان در را خدمت به این نظام و انقلاب و مردم سابقون السابقون باشیم و مسوولین مشکلات اقتصادی، بیکاری و معشیتی مردم را حل کنند.انشالله

۳,۲۳۷ total views, 16 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB